Jinak také zinkovzduchové (zinc-air) baterie do naslouchadel, sluchadel a sluchových procesorů - neodmyslitelné příslušenství naslouchadel, sluchadel a sluchátek. Značkové baterie Widex, Rayovac, Energizer, Duracell, Panasonic, které prodáváme, jsou osvědčené kvalitou a dlouholetou zkušeností u spotřebitelů. Můžete jimi bez obav nahradit libovolné jiné značky baterií.
Ze zkušenosti víme, že každé naslouchadlo je provozováno v jiném režimu a déle pracuje s jinou baterií. A to bez ohledu na to jakou výrobce udává kapacitu nebo doporučení o spokojenosti zákazníků. Naše rada je vyzkoušet a sami se přesvědčit. Připravili jsme pro Vás testovací sety baterií, abyste sami mohli ověřit, který model Vám budou nejlépe vyhovovat. Baterie do naslouchadel můžete, za stejnou cenu, zakoupit také na naší prodejně v Praze.
V případě objednávky na e-shopu, Vám baterie dodáme až do Vaší schránky za cenu od 29 Kč a v případě objednávky cenově zvýhodněného balení MASTERPACK, zcela zdarma. Více informací o podmínkách dopravy a platby naleznete zde.
Něco málo o sluchadlech.
Historie přístrojů pro nedoslýchavé, sahá až do 17. stolení, kdy se objevily první pomocníci - sluchové trychtýře.
Vynálezem telefonu v roce 1876 se vývoj pak začal ubírat jiným směrem, ale i tak trvalo více než 100 let, než se objevilo první sluchadlo s elektrickým zesilovačem Akouphone. Nedokonalé, velké a s ohromnými bateriemi, ale zvuky dokázalo zesílit.
Vynálezem tranzistru, se od roku 1950 začíná psát nová historie. Sluchadla jsou stále menší, lehčí, výkonnější a vlastně už nejsou ani vidět. Kochleární a kmenové implantáty, vracejí "sluch" i zcela neslyšícím. Widex, Audiotone, Bernafon, Oticon, jsou světově uznávané značky.
Miniaturní a levné baterie, zajišťující spolehlivý provoz těchto zařízení za všech okolností, se vyvíjejí spolu s naslouchátky a značka Rayovac je skutečným mistrem v oboru.
Jaké baterie do naslouchadel jsou nejlepší.
Jednoduchá otázka a nesnadná odpověď. Všichni výrobci se totiž snaží prodat své baterie do sluchadel, ale někteří vyzdvihují jejich klady nad jiné, investují do mediální podpory víc než do kvality výrobků a dokonce motivují prodejce! To všechno tlačí ceny vzhůru, že se nestačíme divit.
Ve světě existuje opravdu jen několik skutečných výrobců, kteří vyrábí kvalitní baterie. Potom jsou ti ostatní…Zde je návod jak nepodlehnout zavádějícím argumentům a vybrat ty správné baterie do naslouchadel. A abyste správně pochopili důvody, uvedu nejdřív některé nutné údaje.
Životnost – jinak také doba skladovatelnosti. Je vyznačena datem doporučené spotřeby, zpravidla 3-4 roky. Čím je datum vzdálenější, tím je baterie v lepší kondici. Při správném skladování má na konci životnosti cca 70-80% energie. Nedoporučujeme baterie tak dlouho skladovat!
Skladování – zapomeňte na lednici! Baterie se orosí, samovybíjení se několikrát násobí a vlhkost zanášíte i do sluchadla. Ideální pro skladování je suché místo s teplotou 10 – 20 stupnů C, například ložnice.
Kapacita – pojem, který naznačuje výdrž baterie ve sluchadle. Je to pojem zavádějící, protože výdrž baterie ve sluchadle je závislá na mnoha faktorech, jako: hlasitost, typ sluchadla, denní režim, stav baterie...atd. Podle tohoto údaje volit typ baterie není správné řešení.
Doporučení výrobce - kvalitní baterie do naslouchadel jsou vyrobeny na základě požadavků všech výrobců sluchadel, tedy není nutné k naslouchátku značky XY zároveň používat pouze baterie XY. To je pouze marketingový nástroj výrobce…
U nás můžete zakoupit Testovací set za zvýhodněnou cenu ve specializované prodejně nebo e-shopu. Návod k použití baterií do naslouchadel si stáhnete ZDE. Všechny baterie nahrazují spolehlivě Philips, Siemens/Signia, PowerOne Varta/Auditas, Benefon, Gp, Tesla, HAB, Icell Tech, Ever Active, Phonak, Ecopack, GC Green cell, Ansmann, Tronic a další